SZCZĘŚLIWEGO DNIA


„ Ileż ja ciepła pragnę przesłać,ileż pogody Ci użyczyć,ileż promieni nagiąć, aby dzień się układał w rytm muzyki… Wykradnę chętnie słońcu światło,aby skrzydlaty deszcz rozproszyć,byś patrząc w oczy nieba przyjął jako lekarstwo barw półtony…Takie, co niesie z sobą jesień,- ta rozzłocona, rudowłosa,zaklęta w kadrze każdej chwili,kąpiąca świtem  się we wrzosach…To nic, że mgłami wita ranek,że na policzku tęskność wiatru zostawia dotyk pełen pragnień-  serdeczność,proszę,Sercem smakuj…Ponętny uśmiech dzień posiada,sekretnych spojrzeń też nie zliczę,więc marzeń piórem pełnym wzruszeń ,najcudowniejszą pisz polisę.”[…]

lubov_7

Pamiętaj zawsze o szczęściu,szczęście jest mową duszy,gdy słowa umilkną na chwilę,uśmiech serce poruszy Gdy nie wiesz co zrobić i jesteś w rozterce,wsłuchaj się co szepcze Twoje własne serce.Ono Ci podpowie jak wyjść z sytuacji. Nie rozum, lecz serce ma najwięcej racji.Serce jest samo w sobie pięknem,piękno jest w sercu,piękno jest w TOBIE.

wk24xc.jpg

Życzę ciepła, które płynie z przyjaznego serca…ono najbardziej ogrzewa.Wiary w kolorze błękitu Nadziei w kolorze zieleni i radości co złotem się mieni. Pozdrawiam ciepło,na niepogodę życzę pogody ducha w sercu.

Reklamy