Nie patrz na tych co toną w złości, Tylko szukaj wszędzie radości. Bo smutek na twarzy lat dodaje, A uśmiech zawsze młody zostaje.


.Mówi się,że najpiękniejsze chwile nigdy nie wrócą,a one wracają.Wracają w snach,w marzeniach,w tęsknocie.Idą w parze ze łzami,tylko czas je rozumie,i wie jak są ważne w życiu każdego człowieka.To właśnie on pokazuje kim dla kogo jesteśmy i ile znaczymy.Co może sprawić Ci więcej radości niż przyjaźń ? Co więcej ? Czy istnieje coś, co byłoby Ci bardziej potrzebne?.

2b286308000e71d75358466b

Ludzie mają mgliste pojęcie o tym, czymże jest samotność i jak daleko sięga. Albowiem gdzie nie ma miłości wspólnota tłumem się staje, twarze – galerią obrazów, a mowa – brzdękiem cymbałów. Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu i szybko odchodzą. Niektórzy ludzie stają się naszymi przyjaciółmi i zostają na chwilę, zostawiając piękne ślady w naszych sercach. I nigdy nie będziemy dokładnie tacy sami, bo zawarliśmy nowe przyjaźnie!

……………………………. …………………………………………………

MILUTKIE SŁOWA PRZESYŁAM NA NOC,A RAZEM Z NIMI MÓWIĘ „DOBRANOC”. NIECH NOC DZISIEJSZA SZCZĘŚLIWIE MINIE,NIECHAJ CI ZAGRA ŚWIERSZCZ PRZY KOMINIE,A WIATR,KTÓRY PO SZYBIE STUKA,NIECH COŚ MIŁEGO SZEPNIE DO UCHA.WŚRÓD MILIONÓW GWIAZD NA NIEBIE JA SERDECZNIE POZDRAWIAM CIEBIE

………………………………………………………………………………………….. …………………………………………………………..

comment_KbMhxEniRhgCgPZmaTdKtQTyuKQFnXGH

POZDRAWIAM SERDECZNIE………….

Reklamy