((❥ˆ◡ˆ☼))..Kiedy na początku wspinaczki człowiek stoi przed szczytem i patrzy na potężną górę.. czuje się przytłoczony..kiedy patrzy na tą samą górę już po zejściu – jest dumny i ma wrażenie..że może osiągnąć wszystko..((❥ˆ◡ˆ☼))


POKOCHAJ GÓRY..((❥ˆ◡ˆ☼))..zwierzenia”Alpinisty”.. Góry to Życie..życie to Góry..w nich jest wszystko co kocham..góry to przystań..niekończąca się nadzieja ..że można żyć życiem i wierzyć..nie dotykając..w górach musisz wykonać pewien wysiłek bez zapłaty..jest w tym mistyka..szukanie czegoś wyjątkowego..do tego trzeba mieć pewną wyobraźnię.. filozofię życiową..nie każdego na to stać..nie każdemu się chce..bo w górach nie ma granic tam się szuka wolności..są elementy rywalizacji postawionym celem..ale nie z przeciwnikiem..tam wciąż nie ma pojęcia: pierwszy..drugi..trzeci w górach znajdowałem chwile szczęścia i radości..jakie daje twarda walka i wytrwałe dążenie..otoczony morzem szczytów i grani czułem się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie..góry tylko wtedy mają sens..gdy jest w nich człowiek ze swoimi uczuciami przeżywający klęski i zwycięstwa i wtedy..gdy coś z tych przeżyć zabiera ze sobą w doliny..moim największym życzeniem jest..aby los pozwolił mi przez długie jeszcze lata cieszyć się tym cudownym światem..z dala od gorączki i niepokojów dnia codziennego..Kochani dzisiejsza pogoda od rana zachęca do spacerów..słonecznie i ciepło..że grzechem byłoby nie wyjść z domu ku łąkom zielonym i naturze..więc wybierz się na wędrówkę poszukiwaniu wyciszenia i relaksujących swojskich widoków..w towarzystwie świergotu ptaków..((❥ˆ◡ˆ☼))..aura sprzyja jest cudnie.. więc chwilami szczęścia trzeba się cieszyć a te złe przeczekiwać..I do przodu ..

mediuml3opmq554c0deec2eb1a274252

((❥ˆ◡ˆ☼)).. „Góry pozwalają doświadczyć trudu wspinaczki.. strome podejścia kształtują charakter a kontakt z przyrodą daje pogodę ducha” ..((❥ˆ◡ˆ☼))

Reklamy